Casaverde Hotel
Casaverde Hotel Puerto Escondido met 6 kamers ligt in de nabijheid van het Playa Principal, gelegen op 4 km afstand.
Het hotel is gelegen op 5 minuten wandelafstand van Zicazteca. Dit pension plaatst u op 250 meter wandelafstand van Playa Zicatela. Deze accommodatie biedt snelle toegang tot het Zicatela strand, gelegen binnen 7 minuten loopafstand ervan.
Bestaande uit een patio en een balkon, zijn de kamers van Casaverde Puerto Escondido uitgerust met TV met meerdere kanalen. In de badkamers vindt u een inloopdouche en een apart toilet. Voor uw comfort zijn in de badkamers een inloopdouche en een apart toilet, samen met een haardroger en badlakens, aanwezig.
Op een paar stappen verwijderd van dit hotel in Puerto Escondido, Dan's Cafe Deluxe serveert Mexicaanse maaltijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Viajes Dimar500 m
- Mirador Summer Romance1,2 km
- Temazcalli700 m
- Deep Blue Dive500 m
- Playa Zicatela700 m
- Zicazteca450 m
- Operadora de Viajes Dimar550 m
- Playa Kabbalah600 m
- Luchthavens
- Vliegveld Puerto Escondido6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Casaverde Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Casaverde Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Puerto Escondido van Casaverde Hotel?
Puerto Escondido luchthaven en Casaverde Hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casaverde Hotel uitchecken?
Klanten van Casaverde Hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Casaverde Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Casaverde Hotel is $18. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Puerto Escondido?
Dit hotel in Puerto Escondido biedt Superior Kamer met een Queen Size Bed, Driepersoonskamer en Double Kamer om eruit te kiezen.